Saturday, April 23, 2016

Juniori Valpova prvaci

GK Hrvatski sokol Vinkovci su 23. travnja bili domaćini 2.kola Kupa Hrvatske Regije Iskok u muškoj sportskoj gimnastici za B i C program. Nastupilo je 40-ak natjecatelja iz pet gradova: Osijeka, Slavonskog Broda, Požege, Vinkovaca i Valpova.
Gimnastičari Valpova pod vodstvom trenera Zlatka Ištvanovića su nastupili i u B i u C programu i u oba su ostvarili odlične rezultate:
Ivan Bošnjak u kategoriji seniora B programa je potvrdio rezultat iz prvog kola te osvojio prvo mjesto.
U C programu u kategoriji kadeta je nastupio Niko Lovrić, kojemu je ovo prvo natjecanje u toj kategoriji i zauzeo je osmo mjesto.
Juniori C programa su bili ekipni prvaci, a pojedinačno je Marko Bošnjak bio najbolji osvojivši prvo mjesto, dok je Domagoj Gvozdić bio sedmi, Luka Miličević deveti i Tomislav Slačanac deseti.

Nakon ovog natjecanja dječake čeka nastup na Memorijalu Mate Birovljevića i 3.kolu Kupa koji će se održati u Valpovu tijekom svibnja.